گروه نقشه برداری سایه طرح یک کسب و کار خانوادگی است که بنیانگزار آن آقای مهندس بهرام رشید بوده که با سابقه بیش از 35 سال در امر نقشه برداری فعال می باشند. همانطور که اشاره کردیم شغل مهندسی نقشه برداری در این خانواده بصورت موروثی انتقال یافته و پسر ایشان یعنی آقای مهندس رامین رشیدی فراز نیز که هم اکنون سمت مدیریت مهندسی مجموعه را در دست دارد نیز در این زمینه تحصیل کرده و مشغول به فعالیت می باشد. گروه سایه طرح که متشکل از گروهی متخصص در امور نقشه برداری، کارشناسی رسمی دادگستری، کارشناسی ملک، تفکیک اراضی، امور ملکی و… می باشند، از سال 1388 بصورت حرفه ای فعالیت خود را شروع کرده است. هدف این مجموعه از ایجاد این کسب و کار ارائه انواع خدمات نقشه برداری جهت ارائه به کلیه ارگان های دولتی می باشد. متخصصین این شرکت علاوه بر داشتن تجربه در این حوزه تحصیلات آکادمیک مربوطه را نیز کسب کرده اند تا پاسخگوی تمامی امور مربوطه باشند. در گروه نقشه برداری سایه طرح تخصص و تجربه حرف اول را می زند. همچنین این گروه تخصصی با داشتن آخرین تحهیزات مربوط به نقشه برداری اعم از انواع دوربین های توتال استیشن، جی پی اس و یا گیرنده مولتی فرکانس، پهپاد جهت نقشه برداری هوایی و … در امر نقشه برداری همواره پیشگام بوده و نتیجه امر را با کمترین میزان خطا به مشتریان عزیز ارائه خواهد کرد. مشتری محور بودن از دیگر خصوصیات شرکت ما است که تضمین 1 ساله خدمات نقشه برداری ما گواه این قضیه است.

سایه طرح در چه زمینه هایی به شما کمک می کند؟

اعضای سایه طرح

مهندس رامین رشیدی فراز مدیر تیم مهندسی
بهرام رشید مدیر عامل
مهندس رامین رشیدی فراز با دارا بودن بیش از 15 سال سابقه در امر نقشه برداری مدیر مهندسی و مدیر اجرایی شرکت سایه طرح می باشند. مهندس رشیدی فراز تحصیلات مقطع کارشناسی را در رشته مهندسی عمران و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی نقشه برداری از دانشگاه آزاد اسلامی کسب نموده است.
مهندس بهرام رشید با دارا بودن بیش از 35 سال سابقه در امر نقشه برداری موسس و مدیرعامل شرکت سایه طرح می باشند. ایشان با کسب مدرک مهندسی معماری از دانشگاه سراسری و مدرک ارشد مهندسی نقشه برداری از دانشگاه آزاد اسلامی مسیر کسب دانش و تجربه را طی نموده تا در امر نقشه برداری در ایران عزیز سهمی مهم را ایفا نمایند.